O nas


Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem systemów ogrzewania i chłodzenia opartych o pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji, polegającej na indywidualnym podejściu do każdego klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować kompletne rozwiązania, które przynoszą naszym klientom wymierne korzyści przez cały czas eksploatacji: pomp ciepła, fotowoltaiki czy systemów hybrydowych. Nasze działania zorientowane są na obniżenie emisji gazów cieplarnianych w naszym regionie, wierzymy, że poprzez ograniczenie emisji CO2, realnie współuczestniczymy w poprawie jakości powietrza, a co za tym idzie warunków życia nas wszystkich.


Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie poparte wieloletnią praktyką, a także szkoleniami i odpowiednimi certyfikatami:

  • Certyfikat EUCERT-Europejski certyfikat instalatorów pomp ciepła
  • Certyfikaty wybranych producentów pomp ciepła
  • Uprawnienia SEP

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, które urządzenia optymalnie sprawdzają się w naszych warunkach klimatycznych, jakimi parametrami muszą się charakteryzować oraz jak ważny jest właściwy dobór jednostek względem zapotrzebowania na ciepło obiektów, w których wykonywane są instalacje. Dlatego oferty przygotowywane przez nas, dla naszych klientów, są odpowiedzią na ich realne potrzeby, nie zaś kosztorysami przygotowywanymi dla ich wysokiej wartości. Zdając sobie sprawę jak szybko i dynamicznie zmienia się rynek odnawialnych źródeł energii w naszym kraju, pomożemy Ci przebrnąć przez niekończącą się listę propozycji dostępnych w tym segmencie rynku, tak abyś mógł dokonać możliwie najlepszego wyboru.